טיפול פנים לגבר

במשך לא מעט שנים נחשבו הטיפולים הקוסמטיים לנחלתן של נשים בלבד. עם הזמן, השתנתה הגישה הזאת וכיום ניתן למצוא יותר ויותר מכוני קוסמטיקה שמציעים מלבד טיפולים המיועדים לנשים גם טיפול פנים לגבר

צפייה & קריאה
טיפולי מזותרפיה

בשנים האחרונות הפכו טיפולים קוסמטיים רבים למבוססים על מחקרים מדעיים ולכאלה הנשענים על טכנולוגיות טיפול מעולם הרפואה. דוגמא מצוינת לכך ניתן למצוא בטיפולים הקוסמטיים החדישים הנקראים בהכללה – טיפולי מזותרפיה

צפייה & קריאה
טיפול בפיגמנטציה בפנים

הפנים נחשבים לאחד המקומות הראשונים שעליהם מופיעים כתמים שונים, קמטים ופגעי גיל אחרים. בין הסיבות העיקריות למצב זה ניתן למצוא את החשיפה לשמש, יובש, רדיקלים חופשיים. יש גם סיבות נוספות שלא עושות חסד עם עור הפנים.

צפייה & קריאה
טיפולי פנים בבאר שבע

חלק גדול מהטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר מתרכז באזור הפנים והצוואר. עובדה זו נובעת מכך שאזור זה, של הפנים, הוא האזור שמושך אליו תשומת לב רבה מצד הסביבה וזהו גם המקום הראשון שעליו מביטים בבוקר, בראי.

צפייה & קריאה
שיזוף בבאר שבע

גוף שזוף נתפס על ידי מרבית האנשים כגוף יפה ומטופח, כזה השופע בריאות ונעורים. מכיוון שכיום ידוע ששיזוף בלתי מבוקר, שמבוצע תוך חשיפה לקרני השמש עשוי להיות מלווה בנזקים, רבים מעדיפים לבחור בשיזוף במכון יופי.

צפייה & קריאה
הסרת שיער בבאר שבע

בבאר שבע רוצים להיראות אסתטיים ומטופחים. בעבר ניתן היה לומר שטיפולים אסתטיים וקוסמטיים מיועדים רק לנשים, כיום גם גברים רבים פונים למכוני קוסמטיקה נבחרים, לרבות כאלה שמציעים שירות של הסרת שיער בבאר שבע.

צפייה & קריאה