טיפול פנים בגלי רדיו –  הכול על טכנולוגיית rf לטיפול בקמטים בפנים טיפול פנים בגלי רדיו

סימני הגיל לא פוסחים על אף אחד מאיתנו מלבד אלה שעושים טיפול פנים בגלי רדיו בעזרת טכנולוגיית RF לטיפול בקמטים. לחלקנו הם מגיעים מוקדם, אצל אחרים דווקא מאוחר, אך בכל מקרה הם פוגשים אותנו בשלב כלשהו במעלה הדרך. לפתע השיער מתחיל להתדלדל, האוכל כבר לא מתעכל במהירות, אבל הסימן המובהק ביותר הוא הקמטים שמתחילים להופיע. מסביב לעיניים, לפה ולאף נוצרים הקמטים שמשנים את מראה הפנים ומוסיפים לנו שנים למראה, למרות שבלב אנחנו עדיין הכי צעירים. אם אתם רוצים להתאים את המראה שלכם לתחושה הפנימית ולא לגיל הכרונולוגי, מומלץ להכיר את האפשרות של טיפול פנים בגלי רדיו ולהתחיל ליהנות בהקדם מהתוצאות המדהימות שהוא מספק.

טיפול פנים בגלי רדיו – כל הפרטים

התאמה לטיפול

טיפול פנים בטכנולוגיית RFטיפול פנים בגלי רדיו יכול להתאים לכל אחד שמעוניין לשפר את מראה הפנים, למצק את העור ולהעלים קמטוטים וכתמים. גלי הרדיו הם בעלי תדר נמוך במיוחד ולכן נספגים בגוף האדם בקלות וללא בעיה, ולא משנה מהו צבע העור. טיפולי לייזר וגלי אור מסתמכים על צבע העור של המטופל וההבדלים בינו לבין השיער והקמטים, ולכן יפעלו טוב יותר על בעלי עור בהיר, בעיה שטיפול בגלי רדיו אינו נאלץ להתמודד איתה.

דרך הטיפול

לאחר אבחון מדוקדק היכן יש לטפל, מונח המכשיר במקומות המדויקים ומתחיל להפיץ את גלי הרדיו. הגלים בעלי טיפול פנים בגלי רדיו לטיפול בקמטיםהתדר הנמוך נספגים במחזור הדם וממריצים אותו. בעזרת תוספת המרץ הזו מסוגל הגוף לחדש את ייצור הקולגן והאלסטין שייצורם הואט בגוף, וכך למתוח את העור, להעלים את הקמטים ולהביא לידי מראה חדש, נקי ורענן.

אזורי הטיפול

אמנם טיפול פנים בגלי רדיו הוא אפשרות נהדרת, אך במידה ואתם רוצים טיפול בחיטוב הגוף, העלמת צלוליטיס או אפילו לטפל בשומן הידיים הדבר אפשרי באמצעות גלי הרדיו. כאשר אתם מגיעים לטיפול הפנים בחנו אם ישנו אזור נוסף בו תרצו לטפל ועדכנו את איש המקצוע על כך.

טיפול פנים בגלי רדיו בלה קוסמטיקהבטיחות הטיפול

הטיפול בטוח במלוא מאת האחוזים ואין לו תופעות לוואי ידועות. חשוב לציין שאין כל בעיה להיחשף לאחר הטיפול לשמש, אך כדאי לעשות זאת במידה בכל מקרה.

יתרונות לטיפול

היתרון העיקרי בטיפול פנים בעזרת גלי rf הוא העלמת קמטים, אך ישנם יתרונות נוספים. בעזרת הטכנולוגיה ניתן למצק עור רפוי בכל רחבי הגוף, ניתן לבצע הצרת היקפים, העלמת צלוליטים והדמיית פעילות ספורטיבית עבור העור והכל באותו הטיפול. יתרון נוסף ומשמעותי של הטיפול הוא בכך שאין צורך בהרס שכבות עור או רקמות, הטיפול חודר פנימה ללא נזק כלל לשכבה החיצונית.