פיגמנטציה4עותקהסרת כתמים בפנים

הפנים נחשבים לאחד המקומות הראשונים שעליהם מופיעים כתמים שונים וגם קמטים ופגעי גיל אחרים. ולכן טיפולי הסרת כתמים בפנים נחשבים לאחד מהטיפולים הנפוצים ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה בגוף. בין הסיבות העיקריות למצב זה ניתן למצוא את החשיפה לשמש, יובש, רדיקלים חופשיים. יש גם סיבות נוספות שאינן עושות חסד עם עור הפנים. גם שימוש באיפור לא מתאים, סטרס, תזונה בלתי נכונה וסיבות אחרות מביאות לתופעות של הזדקנות מוקדמת והופעה של כתמי פיגמנטציה. למרבה המזל, כמעט תמיד ניתן לשפר את מראה עור הפנים באמצעות טיפולי פיגמנטציה בפנים. חשוב לוודא שהטיפול ייעשה רק במכון מקצועי לקוסמטיקה מתקדמת.

הסרת כתמים בפנים בעזרת לייזר

אחת השיטות היעילות ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה היא בעזרת גלי לייזר להורדת פיגמנטים שונים בפנים ובאזורים נוספים בגוף, הסרת הכתם מבוצעת על ידי סדרה של טיפולים שנעשים על ידי קוסמטיקאית שעברה הסמכה לטיפול בעזרת קרני הלייזר, בנוסף יש לבדוק שבמכון קיים ציוד חדיש ומתקדם אשר לא יגרום לכם לבעיות עור אחרות. 

פילינג אינו מספק

אנשים רבים סבורים שעל מנת למנוע היווצרות כתמים ופיגמנטציה מספיק לעשות שימוש קבוע בחומרי הזנה, קרם שיזוף וטיפולי פילינג. אמם, אין ספק שטיפולי פילינג, במיוחד כאלה שמבוצעים במכון קוסמטי מקצועי בהחלט מועילים מאוד ותורמים גם להרגשה טובה, אבל אין בכך די. מניעת חשיפה מוגזמת לשמש, שימוש בקרם לחות ותזונה נכונה בהחלט מאטים את הזדקנות האור, אבל גם כך מגיע הרגע שבו הגיל עושה את שלו והפיגמנטציה הופכת לבעיה שלא ניתן להתעלם ממנה.

כתמים ומבהיריםפיגמנטציה (6)עותקעותק

כאשר מגיעים למכון קוסמטי מקצועי ואיכותי, ניתן ליהנות מסוגים של טיפולים להתמודדות עם פיגמנטציה והסרת כתמים שונים. טיפול בפיגמנטציה בפנים יכול בהחלט לכלול בין היתר פילינג עמוק, קילוף עמוק שמעודד תחלופה של תאים מתים והזרמת דם לאזור המטופל, אבל יש גם טיפולים נוספים, לא פחות חשובים.

מלבד פילינג עמוק, ישנם טיפולים אשר הוכחו כיעילים להסרת כתמים בפנים טיפולים אלה נעשים באמצעות משחות שונות שיכולות להבהיר כתמים ולעיתים גם להעלים אותם לחלוטין. בנוסף, חשוב מאוד לבצע טיפולי תחזוקה כחלק מהשגרה ולהתייחס נכון לעור הפנים. קוסמטיקאית בעל יושרה מקצועית תשמח לסייע למטופלות בעצות לטיפול נכון בעור הפנים, באופן קבוע ויום יומי, כדי לשמר את אפקט הטיפול המקצועי.