טיפולי מזותרפיה

בשנים האחרונות הפכו טיפולים קוסמטיים רבים למבוססים על מחקרים מדעיים ולכאלה הנשענים על טכנולוגיות טיפול מעולם הרפואה. דוגמא מצוינת לכך ניתן למצוא בטיפולים הקוסמטיים החדישים הנקראים בהכללה – טיפולי מזותרפיה. בשורות הבאות נבין מהם בדיוק הטיפולים הללו, למה הם משמשים ומדוע יש להם השפעה טובה כל כך ולאורך זמן.

השפעה דרמטית על העור

במקורם, טיפולי מזותרפיה נועדו לתת מענה לבעיות רפואיות שונות באמצעות הזרקה של תרופות לשכבה החיצונית של העור. לאחר שהתברר שצורת טיפול זאת הינה בעלת אפקט ארוך טווח, ללא נזקים קליניים ביחס לטיפולים פולשניים יותר, החלו מוצעים טיפולים כאלה גם על ידי קוסמטיקאיות נבחרות ובהקשרים של יופי וטיפוח אישי.

כיום, כבר הצטברו עדויות רבות לכל שטיפולים כאלה הינם בעלי השפעה טובה ביותר על העור. טיפולי מזותרפיה, בין אם בהזרקה ובין אם ללא הזרקות, נחשבים למעולים בהעלמת כתמים ופיגמנטציה, במלחמה ברדיקלים חופשיים, בשיפור הגמישות של העור וכחלק מגישת האנטי אייג'ינג הרווחת כיום.

שילוב חומרים להצלחה מקסימלית

כיום, טיפולי מזותרפיה שהפכו למקובלים במכונים קוסמטיים מובילים, משיגים תוצאות משולבות ויוצאות מהכלל באמצעות שילוב של חומרים שונים. כאשר משלבים יחד חומרי הזנה ואנטי אוקסידנטים, כאשר משלבים חומרים שפועלים על הסיבים האחראים על מיצוק העור וכאשר משלבים החדרה של לחות, התוצאות בהחלט נראות לעין וגם מורגשות היטב.

בין הטיפולים השונים ניתן למצוא כאלה שנועדו במיוחד לאזור הפנים. טיפולים נוספים מקובלים גם באזורים אחרים שבהם חשים בהשפעות הגיל. אזור הצוואר, אזור המחשוף, הידיים והזרועות – כולם יכולים לחוות שיפור ניכר בזכות טיפולים בשיטת המזותרפיה. לסיום, נדגיש שחשוב מאוד לפנות אך ורק למכון קוסמטיקה שצבר ניסיון, אמינות והצלחה בקרב מטופלות רבות בסוג זה של טיפולים.