שאלות ותשובות על הקפאת שומן בטכנולוגיית Z-LIPO

שאלה: באמצעות איזה טכנולוגיה מתבצע הטיפול?
תשובה: טכנולוגיית ה- Z-LIPO הינה הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם לטיפול באזורים בעיתיים כגון: הירכיים, אזור הבטן וכד'.

שאלה: מהו היתרון של הטיפול באמצעות טכנולוגיית ה- Z-LIPO על פני שיטות אחרות?
תשובה: ניתן לשאוב שומן עודף מהגוף באמצעות התערבות כירורגית. בדומה לתופעות לוואי אפשריות עקב כל ניתוח , התערבות כירורגית לשאיבת שומן עשויה להיות כרוכה בתופעות לוואי כגון: צלקות, זיהומים, וכד'. הטיפול באמצעות טכנולוגיית ה-Z-LIPO כמעט ואינו כרוך בתופעות לוואי. עם זאת, במקרים חריגים עשויה להתפתח אדמומיות באזור המטופל.

שאלה: איך זה עובד?
תשובה: הטיפול לא פולשני ומאפשר להתמקד בתאי שומן במספר אזורים בגוף במקביל ולהשמיד אותם בעזרת. טמפרטורה מבוקרת ובטוחה. תוצאות הטיפול דומות לתוצאות המתקבלות מטיפול בשאיבת שומן.

שאלה: באמצעות איזה מכשיר מתבצע הטיפול?
תשובה: הטיפול מתבצע בעזרת המכשיר של Zimmer, חברה גרמנית הקיימת בשוק מזה 40 שנה ומובילה בייצור של מכשירים רפואיים באירופה.

שאלה: מה היתרון של המכשיר של Zimmer על פני מכשירים אחרים בשוק?
תשובה: יעילות הטיפול תלויה לא רק בטכנולוגיה של המכשיר שבערתו נעשה הטיפול אלה גם בטיב המכשיר עצמו. למרות שקיימים בשוק שלושה סוגים שונים של מכשירים, המכשיר של Zimmer הוכח כאחד המכשירים הטובים והיעילים ביותר. המכשירים הגרמניים הינם הטובים והיעילים ביותר בהצרת היקפים.

שאלה: האם המכשיר יעיל לטיפול בצילוליט?
תשובה: המכשיר אכן יעיל בטיפול בצילוליט. עם זאת, קיימים מכשירים ייעודים לטיפול בצילוליט.

שאלה: מה ההבדל בין צילוליט לשומן?
תשובה: צילוליט הינה תופעה שבה תאי שומן פגומים מצטברים לגושים וכתוצאה העור מקבל צורה המדמה קליפת תפוז. בעזרת המכשיר של חברת Zimmer ניתן לטפל בצילוליט, לרפא אותן ולהחזירם לצורתם התקינה.

סרטון הדגמה של המכשיר


לפרטים נוספים על הטיפול וייעוץ אישי ללא התחייבות, ניתן ליצור קשר בטלפון – 08-6108888

ובטופס יצירת קשר: