הסרת שיער בבטן – חושפים את הסודות

הקיץ כבר פה, השמש בשמיים שולחת קרניים וזה הזמן ללכת לים. מורידים את החולצה והמכנסיים, לובשים את בגד הים היפה שמצאתם בחנות, ונעמדים מול המראה מחייכים ומאושרים. הבעיה מתחילה כשאתם מסתכלים קצת למטה, לאזור הבטן. החיוך נעלם לאיטו כשאתם רואים את פלומת השיער שנחה לה שם. בין אם אתם נשים או גברים, היום לרובנו השיער הזה מיותר לחלוטין, רצוי להסיר אותו ויפה שעה אחת קודם. אבל איך עושים זאת? אצל מי אפשר להסיר את שיער הבטן ובאיזו שיטה הכי כדאי לעשות זאת?

צפו בתמונות לפני ואחרי של הסרת שיער בלייזר ללא כאב לצמיתות

הסרת שיער בבטן ולפי אזור    הסרת שיער בבית השחי בלייזר ללא כאב

הסרת שיער בבטן – השיטות והאפשרויות

גילוח

הדרך הפשוטה והמסורתית ביותר היא גילוח. בשיטה זו לא נשאר זכר לשיער, הבטן נראית חלקה ונעימה, אך הבעיה מתחילה לאחר מספר ימים. מאחר והשערה אינה נתלשת מן השורש היא גדלה במהירות ולעיתים אף בצורה כהה ועבה יותר. בנוסף, גילוח עלול לגרום לפצעונים קטנים שמשפיעים על האסתטיקה של הבטן ומכערים אותה.

קרם להסרת שיער

כיום ישנם קרמים מיוחדים אותם ניתן למרוח על השיער והוא נושר ללא צורך בפעולה נוספת. מריחת הקרם ונשירת השיער אינן כואבות וניתן להיפטר מהשיער בדרך זו ללא חשש. הבעיה מתחילה בכך שהסרת השיער בדרך זו אינה אחידה, כך שחלק מהשיער יכול להישאר על הבטן וכך להפוך את המראה למכוער ולא אסתטי. בנוסף, קרמים אלו עשויים מחומרים כימיים שחלק מהאנשים עלולים להיות רגישים אליהם, כך שיש להקפיד לבדוק האם אתם רגישים לאחד מהחומרים הקיימים בקרם.

שעווה

הטיפול בשעווה מותיר בטן חלקה לחלוטין למשך שבועיים-חודש, מאחר והשערה נתלשת מהשורש ואינה מותירה סימנים. הקושי בשיטה זו טמון בכאב הרב אותו חשים בעת טיפול שעווה ומריטה, ובעובדה שהשיער חוזר וצומח אחר כך, על אף הזמן האורך יחסית שעובר ועל אף הכאב שחשים. טיפול שעווה מקצועי מוריד את הכאב הנדרש למינימום והוא אינו מותיר בעיות או צלקות בעור, מה שהופך אותו לטיפול מומלץ יותר משעווה ביתית.

הסרת שיער בבטן – על הסרת שיער בלייזר

בשיטה זו משתמשים בגלי לייזר השורפים את שורש השערה ומוודאים שהיא לא תחזור לצמוח באותו המקום. הטיפול בלייזר נחשב יעיל יותר לבעלי עור בהיר, אך הוא פעיל גם עבור בעלי עור כהה. הטיפול בלייזר נחשב יקר יותר ביחס לשיטות האחרות, אך לאורך זמן הוא המשתלם והחסכוני ביותר מבין הטיפולים במוצעים בתחום. הלייזר עלול להיות חם מאוד ולגרום לכוויות, ועל כן יש לגשת אך ורק למומחים לנושא.

צרו קשר עם מכון בלה קוסמטיקה, אנחנו מתמחים בכל השיטות להסרת שיער בבטן ובכל אזור אחר בגוף. במכון יש את המכשור המתקדם ביותר עם צוות מקצועי אשר מתמחה בהסרת שיער בלייזר ללא כאב לצמיתות.