המסת שומן בגלי רדיו – כל מה שכדאי לדעת על טכנולוגיית rf המסת שומן בגלי רדיו

מי מאיתנו לא רוצה להיראות זוהרת בכל עת? אלא שהמציאות אינה סרט הוליוודי ופעמים רבות אנחנו מתעוררות בבוקר ולאחר התבוננות קצרה במראה מעדיפות לחזור אל המיטה מאשר לצאת אל הרחוב. עור הפנים מזדקן, מתקמט ומתייבש. אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות כיום לטובת נשים המעוניינות בשיקום עור הפנים היא טכנולוגיית הרדיו פריקוונסי הידועה גם כ-RF או כ'המסת שומן בגלי רדיו'.

טכנולוגיית המסת השומן באמצעות גלי הרדיו מושתתת על פעולה פשוטה של חימום עור הפנים באמצעות גלי רדיו המשודרים ממכשיר ייעודי. המטפל או המטפלת מחממים את עור הפנים של המטופלת לחום של ארבעים מעלות צלזיוס. מדובר בחום המדויק שבו מתכווץ הקלוגן שנמצא בתוך תאי העור ואשר התרחב עם השנים וגרם לאיבוד האלסטיות של העור, אל הממדים המקוריים שלו. מלבד הקלוגן, גורם חימום תאי העור לשחרור הורמונים נוספים דוגמת אלסטין, אשר תורמים גם הם בהתחדשותם לשיפור מצבו של עור הפנים.

טיפולי המסת שומן בגלי רדיוהמסת שומן בגלי רדיו – טיפול מקומי

טיפול המסת שומן בגלי רדיו מתנהל כשהמטופלת או המטופל שוכבים על גבם במיטת טיפול ייעודית. חימום העור מדמה עיסוי באמצעות אבנים חמות. כפועל יוצא של החימום מומרץ מחזור הדם של המטופל או המטופלת. בניגוד לטיפולים קוסמטיים אחרים, דוגמת אפילציה, הנמשכים זמן רב מאוד – טיפול בהמסת שומן באמצעות גלי רדיו הוא טיפול קצר יחסית. ניתן לסיים אותו בכשמונה פגישות בלבד. אפשר למקד את הטיפול במקומות מסוימים בגוף שאותם רוצים להפוך לבעלי מצבורי שומן קטנים יותר – דוגמת סנטר, ישבן ומותניים. הוא אינו פוטר את המטופל בצורך באימוץ סגנון חיים בריא יותר הכולל תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית. אחרת, הגנטיקה תעשה את שלה והשומנים יחזרו למקומות המועדים למרות הטיפול.

המסת שומן בגלי רדיו – מגיל שמונה עשרה ועד גיל שישים וחמש

את טיפולי המסת השומן בגלי רדיו ניתן לבצע החל מגיל שמונה עשרה. חשוב מאוד שלא לצפות למה שלא יכול לקרות – הטיפול לא יכול לשנות נתונים הקשורים לגנטיקה המשפחתית ולנטייה המסת שומן בגלי רדיו לפני ואחרילהשמנה. הנחת העבודה המקובלת היא שהטיפול יהיה אפקטיבי אם ייעשה עד לגיל שישים וחמש. עם זאת, חשוב מאוד להתחשב במצב הבריאותי ובחוות דעת של הרופא המטפל, בייחוד בגילאים מתקדמים.

להמסת שומן בגלי רדיו יש יתרונות רבים, האזור המטופל הופך להיות מוצק והטיפול מצליח להצר את ההיקפים. בדרך כלל אין תופעות לוואי וזמן ההחלמה קצר הרבה יותר מאשר בטיפולים דומים. במקרים בודדים ייתכנו כאבים קלים או אי נוחות, אך הם חולפים לאחר זמן קצר.